نخستین دوره آموزشی «توسعه راهبری فناپ» آغاز شد

نخستین دوره آموزشی «توسعه راهبری فناپ» با هدف پرورش رهبران آینده اقتصاد دیجیتال آغاز شد.

به گزارش روابط‌عمومی و برندینگ فناپ، کمپس آموزشی فناپ با هدف ایجاد فرصت‌های برابر در جهت توسعه مهارت‌ها و بروز شایستگی‌های جوانان علاقه‌مند به راهبری در حوزه اقتصاد دیجیتال، دوره شغلی مدیریت کسب‌وکار را با همکاری دانشگاه شریف برگزار می‌کند.

در مراسم افتتاح نخستین دوره آموزشی توسعه راهبری فناپ که با حضور ۱۴ نفر از برگزیدگان فراخوان فناپ‌کمپس برگزار شد، دکتر شهاب جوانمردی مدیرعامل هلدینگ فناپ گفت: زمانی‌که یک بنگاه کسب‌وکاری مانند فناپ از یک اندازه‌ای بزرگ‌تر شد دیگر نباید فقط یک بنگاه خصوصی سودآور باشد بلکه باید به اندازه ابعاد خود، اثرگذار هم باشد و بتواند مساله کشور را حل کند.

مدیرعامل هلدینگ فناپ افزود: فناپ از دو سال گذشته تمرکز جدی خود را بر موضوع آموزش و توسعه سرمایه‌های انسانی معطوف کرده است. ما معتقدیم اگر برای آینده تلاش نکنیم و المان‌های رشد خود را به تصویر نکشیم این بنگاه در مسیر سراشیبی قرار می‌گیرد. حتما در این کشور افراد لایقی هستند که بتوانند آینده فناپ را شکل داده و آن را تضمین کنند. ما آگاهانه این مسیر را طی می‌کنیم تا رهبران آینده فناپ را بیابیم.

دکتر جوانمردی، آغاز دوره توسعه راهبری فناپ را نخستین تلاش هدفمند برای تربیت نسل بعد مدیران گروه فناپ عنوان کرد و خطاب به برگزیدگان این دوره گفت:‌ ژنوم نخستین دوره توسعه راهبری فناپ با شما پی‌ریزی می‌شود و این دوره فصلی از زندگی شما و زندگی فناپ خواهد بود و بدون شک اثر ماندگاری برای دوره‌های بعدی خواهد داشت.

وی با بیان اینکه ما در فناپ برای باهم بهترشدن تلاش می‌کنیم، ادامه داد:‌ این مسیر به‌طور قطع به رشد فردی پذیرفته‌شدگان و اثرگذاری جمعی برای مجموعه فناپ می‌انجامد.

در این نشست افشین کریمی عضو هیات‌مدیره فناپ نیز به دلایل ورود فناپ به حوزه تربیت Next Generation و توسعه مهارت‌های راهبری اشاره کرد و گفت:‌ فناپ، تربیت مدیران آینده کشور را یک مسئولیت اجتماعی می‌داند؛ دوره آموزشی «توسعه راهبری فناپ»، نسل بعدی مدیران کشور را پرورش و آموزش می‌دهد تا افراد با ارتقای دانش و توسعه مهارت‌های نرم در کنار بسته‌های دانشگاهی بدانند که چگونه از دانش خود استفاده کنند.

دراین مراسم اشکان بنکدار مدیر امور سرمایه‌های انسانی فناپ نیز روند پروژه آموزش نکست‌ژن را که با همکاری دانشگاه شریف و کمپس آموزشی فناپ انجام می‌شود تشریح کرد و گفت: داوطلبان با گذراندن دوره‌های آموزشی، کار در کنار تیم‌های پرانرژی،‌ روبه‌روشدن با پروژه‌های چالش‌برانگیز را برای پذیرش نقش‌های موثر در مسیر آماده‌سازی رهبران آینده تجربه می‌کنند.

وی هدف از برگزاری این دوره‌ها را توسعه ظرفیت‌های لیدرشیپ و رهبری، هم‌راستا با استراتژی‌ها و همسو با پروژه‌های فناپ در ۴ سال آینده اعلام کرد.

link

مطالب مرتبط

فناپ

مدیرعامل هلدینگ فناپ مطرح کرد؛ ضرورت تدوین استراتژی برای دیجیتالی‌ شدن معادن در انقلاب صنعتی چهارم

مدیرعامل هلدینگ فناپ با بیان اینکه صنعت معدن برای ورود به انقلاب صنعتی چهارم نیازمند دیجیتالی‌شدن و تدوین استراتژی دیجیتال است، بر لزوم انتخاب یک رویکرد هوشمندانه
مدیرعامل هلدینگ فناپ با بیان اینکه صنعت معدن برای ورود به انقلاب صنعتی چهارم نیازمند دیجیتالی‌شدن…
فناپ

کابل نوری فناپ‌تلکام به «خمام» رسید

عملیات اجرایی کابل نوری فناپ‌تلکام در شهرستان خمام استان گیلان رسما آغاز شد.  به گزارش روابط‌عمومی فناپ‌تلکام، عملیات اجرایی کابل نوری فناپ‌تلکام در شهرستان
عملیات اجرایی کابل نوری فناپ‌تلکام در شهرستان خمام استان گیلان رسما آغاز شد.  به گزارش روابط‌عمومی…
فناپ

عرضه اوراق مرابحه فناپ‌زیرساخت در فرابورس ایران

فرابورس ایران از ﭘﺬﯾﺮه ﻧﻮﯾﺴﯽ اوراق ﻣﺮاﺑﺤﻪ جدید با نماد «فناپ زیرساخت ۰۷» خبر داد شرکت فرابورس ایران اعلام کرد ﭘﯿﺮو ﺻـﺪور ﻣﺠﻮز ﺷـﻤﺎره  ۱۲۲/۱۵۱۶۸۵
فرابورس ایران از ﭘﺬﯾﺮه ﻧﻮﯾﺴﯽ اوراق ﻣﺮاﺑﺤﻪ جدید با نماد «فناپ زیرساخت ۰۷» خبر داد شرکت…
فناپ

پروژه فیبرنوری منازل و کسب‌وکارها توسط فناپ‌تلکام در اهواز اجرا می‌شود

فناپ‌تلکام در راستای نهضت جهادی فیبرنوری، ابرپروژه ملی فیبرنوری منازل و کسب‌وکارها (FTTx) را در شهر اهواز اجرا می‌کند. به گزارش روابط‌عمومی شرکت فناپ‌تلکام،
فناپ‌تلکام در راستای نهضت جهادی فیبرنوری، ابرپروژه ملی فیبرنوری منازل و کسب‌وکارها (FTTx) را در شهر…

دیدگاه‌تان را بنویسید

بخش‌های مورد نیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدیدهای هفته

پادکست زوم