تامین مالی طرح «دانش‌مان اینترنت اشیا» بر سکوی اینوستوران قرار گرفت

سکوی مالی «اینوستوران» از شرکت‌های زیرمجموعه گروه مالی پاسارگاد، فرصت سرمایه‌گذاری در طرح «دانش‌مان اینترنت اشیا» را فراهم کرده است.

به گزارش روابط‌عمومی و برندینگ فناپ، سکوی مالی «اینوستوران» که به‌صورت تخصصی در حوزه سرمایه‌گذاری جمعی یا کرادفاندینگ فعالیت می‌کند، طرح «دانش‌مان اینترنت اشیا» را برای تامین مالی روی سایت خود قرار داد.

«کرادفاندینگ» یکی از مدل‌های سرمایه‌گذاری کم‌ریسک و پرسود به‌شمار می‌رود که به‌صورت رسمی تحت نظارت شرکت فرابورس ایران است و اینوستوران مطابق با این مدل، فرصت‌های متنوع سرمایه‌گذاری را در اختیار سرمایه‌گذاران حقیقی و حقوقی قرار می‌دهد.

آکادمی اینترنت اشیا «دانش‌مان» با هدف فرهنگ‌سازی دانش اینترنت اشیا و ایجاد بستر تخصصی آموزشی در زمینه اینترنت اشیا، فعالیت خود را از ابتدای سال ۱۳۹۴ آغاز کرده است.

تمامی افراد حقیقی می‌توانند از مبلغ ۵۰۰ هزار تومان تا ۴۰۰ میلیون تومان در این طرح سرمایه‌گذاری کرده و سود سالانه ۴۲ درصد دریافت کنند.

شرکت‌های حقوقی نیز در صورت تمایل می‌توانند از ۵۰۰ هزار تومان تا ۷میلیارد و ۲۰۰میلیون تومان در این طرح سرمایه‌گذاری و سود سالانه ۴۲ درصد دریافت کنند.

هر سه‌ماه یک‌بار نیز ۱۰.۵درصد از سود تعیین‌شده به سرمایه‌گذاران پرداخت می‌شود.

این سرمایه‌گذاری بسیار کم‌ریسک و مطمئن بوده و سرمایه‌گذاران، ضمانت پرداخت سرمایه خواهند داشت.

جزییات بیشتر درباره نحوه سرمایه‌گذاری در طرح «دانش‌مان اینترنت اشیا» در سایت اینوستوران قرار دارد.

برای سرمایه‌گذاران پس از اقدام به سرمایه‌گذاری آنلاین از طریق ثبت‌نام در سایت و با اتمام جمع‌آوری وجوه طرح، از طرف شرکت فرابورس ایران گواهی مشارکت صادر خواهد شد.

link

مطالب مرتبط

فناپ

مدیرعامل هلدینگ فناپ مطرح کرد؛ ضرورت تدوین استراتژی برای دیجیتالی‌ شدن معادن در انقلاب صنعتی چهارم

مدیرعامل هلدینگ فناپ با بیان اینکه صنعت معدن برای ورود به انقلاب صنعتی چهارم نیازمند دیجیتالی‌شدن و تدوین استراتژی دیجیتال است، بر لزوم انتخاب یک رویکرد هوشمندانه در دیجیتالی‌شدن معادن…
فناپ

کابل نوری فناپ‌تلکام به «خمام» رسید

عملیات اجرایی کابل نوری فناپ‌تلکام در شهرستان خمام استان گیلان رسما آغاز شد.  به گزارش روابط‌عمومی فناپ‌تلکام، عملیات اجرایی کابل نوری فناپ‌تلکام در شهرستان خمام استان گیلان ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳…

دیدگاه‌تان را بنویسید

بخش‌های مورد نیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدیدهای هفته

پادکست زوم