امکانات جدید استیکینگ و ییلدفارمینگ در نوبیتکس

نسخه دوم استیکینگ و ییلد فارمینگ نوبیتکس در اختیار کاربران قرار گرفته است. در این نسخه علاوه بر تغییرات ظاهری و بهبود تجربه کاربری، کاربران می‌توانند در هر زمان از بازه فعال بودن طرح، درخواست لغو استیکینگ یا ییلد فارمینگ خود را ثبت کنند و در همان زمان دارایی وارد بازه آزادسازی شود.

در استیکینگ، کاربران با مشارکت در فرایند اجماع و پیش بردن شبکه، پاداش دریافت می‌کنند. با این کار هم از نوسانات و افزایش ارزش آن رمزارز سود می‌برند و هم پاداش عایدشان می‌شود.

ییلد فارمینگ نیز فرایندی است که در آن، کاربران با دارایی‌های رمز ارزی خود، در پروژه‌های دیفای یا همان امور مالی غیر متمرکز مشارکت می‌کنند و از این طریق، پاداش دریافت می‌کنند.

این دو قابلیت از مدتی قبل از طریق نوبیتکس در اختیار ایرانیان قرار گرفته و کاربران می‌توانند با مشارکت در پروژه‌های استیکینگ و ییلد فارمینگ، پاداش دریافت کنند.

لغو سریع استیکینگ و ییلد فارمینگ

در نسخه اول استیکینگ و ییلد فارمینگ نوبیتکس، هنگامی که کاربر در یک طرح مشارکت می‌کرد و قصد خروج از طرح را داشت، در هر صورت باید تا سپری شدن کامل مدت زمان طرح صبر می‌کرد.

در نسخه جدید، این قابلیت به کاربر داده شده که در هر زمان از بازه فعال بودن طرح، اقدام به درخواست لغو استیکینگ و ییلد فارمینگ خود کند و در همان زمان دارایی او وارد بازه آزادسازی شود. به این قابلیت لغو سریع گفته می‌شود. در صورتی که کاربر در هر زمانی پیش از اتمام طرح استیکینگ اقدام به ثبت درخواست لغو سریع کند، دارایی او از ساعت ۱۵ همان روز یا روز بعد (بسته به زمان ثبت درخواست) وارد بازه آزادسازی می‌شود. اما این درخواست یک شرایط ویژه برای کاربر ایجاد می‌کند و آن اینکه دارایی‌ای که پیش از زمان اتمام طرح، لغو شده است، مشمول دریافت پاداش نمی‌شود. پیش از این در صورتی که کاربر به عنوان مثال در طرح استیکینگ ۳۰ روزه فانتوم شرکت کرده بود، در صورتی که قبل از پایان دوره درخواست لغو طرح را می‌داد باید تا پایان دوره ۳۰ روزه صبر می‌کرد.

همچنین در نسخه دوم استیکینگ و ییلد فارمینگ نوبیتکس، تغییر وضعیت تمدید یا عدم تمدید خودکار یک طرح در هر زمان برای کاربران فراهم شده است. در نسخه اول در صورتی که یک طرح امکان تمدید خودکار داشت، به‌صورت پیش‌فرض با اتمام زمان طرح، دارایی کاربر در یک طرح مشابه قفل می‌شد، اما در نسخه جدید، کاربران می‌توانند در هر زمانی در پنل طرح‌های فعال خود، اقدام به فعال یا غیر فعال کردن تمدید خودکار کنند.

اطلاع‌رسانی طرح‌های جدید

یکی از دغدغه‌های کاربران، اطلاع رسانی برای شروع عضویت در طرح‌های جدید است. در نسخه دوم استیکینگ این قابلیت اضافه شده است که کاربران بتوانند روی طرح‌هایی که زمان عضویت در آنها به اتمام رسیده درخواست یادآوری ثبت کنند تا هنگام شروع ثبت نام در دوره بعدی، طرح از طریق ایمیل و نوتیف به کاربران اطلاع‌رسانی شود.

از سوی دیگر، صفحه پنل استیکینگ، ییلد فارمینگ و صفحه طرح‌های من در نوبیتکس مورد بازبینی قرار گرفت و ساختار نمایش اطلاعات و عملکرد استیکینگ از نظر بصری و تجربه کاربری با تغییراتی همراه بوده است.

کاربران می‌توانند برای مشاهده آخرین تغییرات انجام شده و عضویت در طرح‌های استیکینگ و ییلد فارمینگ بعد از ورود به پنل کاربری و کلیک روی گزینه نوبیفای، گزینه استیکینگ یا ییلد فارمینگ را انتخاب کنند.

link

مطالب مرتبط

شرکت «ریتون» با هدف پاسخ به نیازهای فناورانه صنعت بیمه آغاز به کار می‌کند

«ریتون» با هدف ارائه راهکارهای جامع، نوین و فناوری‌محور بیمه‌گری و با رویکرد پوشش خلاهای فعلی زیست‌بوم بیمه کشور در حوزه راهکارهای نرم‌افزاری و زیرساختی، فعالیت خود را آغاز کرد.

رییس بانک‌ مرکزی: از هفته اول شهریور با کارت‌های بانکی ایرانی از خودپردازهای روسی پول برداشت کنید

رییس کل بانک‌ مرکزی ایران گفت: «از هفته اول شهریور با کارت‌های بانکی ایرانی از خودپردازهای روسی می‌توان پول برداشت کرد.» محمدرضا فرزین با اشاره به امضای نخستین قرارداد پیمان…

دیدگاه‌تان را بنویسید

بخش‌های مورد نیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدیدهای هفته

پادکست زوم