شاتل ۶۰ درصد سهام صبانت را خرید

محمدحسن شانه‌ساززاده، رییس هیات ‌مدیره شاتل اعلام کرد این اپراتور ابتدای امسال ۶۰ درصد از سهام صبانت را خریداری کرده است.

کاهش هزینه‌ها، افزایش توانمدی در بازار و افزایش ضریب نفوذ از اهداف شاتل برای خرید صبانت بوده است. صبانت هم‌اکنون حدود ۱.۵ میلیون پوشش فیبرنوری ایجاد کرده است.

رییس هیئت‌مدیره شرکت شاتل، در صفحه اینستاگرام خود ضمن بیان این موضوع که رشد شرکت شاتل در ۶ ماه دوم سال ۱۴۰۲ به اندازه ۲ سال پیش از آن بوده است، اعلام کرد که شاتل در ابتدای سال ۱۴۰۳ موفق به خرید ۶۰ درصد سهام شرکت صبانت شد.

بر اساس توافق انجام شده، گروه فناوری ارتباطات و اطلاعات «شاتل»، سهام عمده شرکت انتقال داده‌های نداگستر صبا با نام تجاری «صبانت» را خریداری کرده و با تجمیع فعالیت‌ها و دارایی‌ها، شرکت صبانت به شرکت شاتل پیوسته است.

شاتل هدف از ادغام این دو شرکت فعال در حوزه ارتباطات ثابت کشور که هر دو دارنده پروانه UNSP هستند را، توسعه یکپارچه شبکه فیبر نوری در کشور و سرآغاز تحول و پیشرفت‌های چشمگیر در این زمینه بیان کرده است.

شاتل به مشتریان فعلی شرکت صبانت این اطمینان را داده است که تغییرات مورد نیاز در ساختار شرکت صبانت و همچنین تغییرات مربوط به سرویس‌های مشتریان کنونی این شرکت، در طول ماه‌های آینده و با اطلاع‌رسانی قبلی انجام خواهد شد؛ از‌این‌رو کاربران فعلی صبانت نگرانی از این بابت نخواهند داشت.

شاتل ابراز امیدواری کرده است که نتیجه این ادغام، به دسترسی گسترده‌تر به خدمات ارتباطی و به‌‌ویژه توسعه هرچه سریع‌تر سرویس اینترنت فیبر نوری در کشور منجر شود.

link

مطالب مرتبط

خبرها

پادکست اخبار استارتاپی هفته؛ از افزایش سرمایه تپسی تا گزارش سال ۱۴۰۲ اسنپ

پادکست استارتاپ ۳۶۰ هر هفته جمعه‌ها منتشر می‌شود. این پادکست تازه‌ترین تحولات استارتاپی و تکنولوژی هفته در ایران را دنبال می‌کند. در قسمت ۲۵۱ این پادکست، از افزایش سرمایه تپسی…

دیدگاه‌تان را بنویسید

بخش‌های مورد نیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدیدهای هفته

پادکست زوم