اسنپ طرح معافیت از کمیسیون کاربران راننده‌ مبتلا به ام اس را تمدید کرد

اسنپ، با هدف حمایت از گروه‌های مختلف جامعه، طرح معافیت از کمیسیون کاربران راننده مبتلا به ام‌ اس را تا انتهای سال ۱۴۰۲ تمدید کرد.

نتایج طرح معافیت از کمیسیون کاربران راننده‌ مبتلا به ام اس

طرح معافیت از پرداخت کمیسیون برای کاربران راننده‌ مبتلا به ام‌ اس از خرداد ۱۴۰۱ شروع شد و تا به امروز ۱۹۹ کاربر راننده‌ مبتلا به ام اس از این معافیت بهره‌مند شدند. این رانندگان از خرداد ۱۴۰۱ تا انتهای مهرماه ۱۴۰۲ از پرداخت کمیسیون سفرهای خود به ارزش ۱ میلیارد و ۳۹۰ میلیون تومان معاف شدند. به گزارش روابط عمومی اسنپ، این معافیت تا انتهای سال ۱۴۰۲ تمدید شده است.

نحوه‌ دریافت معافیت از کمیسیون ویژه‌ کاربر راننده‌ی مبتلا به ام اس

  • افرادی که تاکنون به عنوان راننده در ناوگان اسنپ ثبت‌نام نکرده‌اند: افراد مبتلا به ام اس که کارت عضویت در انجمن ام اس ایران را دارند، می‌توانند پس از انجام ثبت‌نام آنلاین از طریق سامانه‌ ثبت‌نام غیر حضوری اسنپ، شماره تلفن و کد ملی ثبت‌شده‌ خود را به انجمن ام اس اطلاع دهند.
  • افرادی که در حال حاضر عضو ناوگان اسنپ هستند: کاربران راننده‌ای که در حال حاضر عضو اسنپ هستند هم می‌توانند با ارایه مشخصات خود (نام و نام خانوادگی، شماره تلفن و کد ملی ثبت‌شده) به انجمن ام اس در این طرح شرکت کنند.
  • همچنین افرادی که قبلا در طرح معافیت از کمیسیون کاربران راننده‌ مبتلا به ام اس ثبت‌نام کرده‌اند، این معافیت به طور خودکار برایشان تمدید می‌شود.

انجمن ام اس به‌ صورت دوره‌ای، فهرستی از اعضای خود را که عضو ناوگان اسنپ هستند یا به تازگی ثبت‌نام کرده‌اند در اختیار این شرکت قرار می‌دهد تا از پرداخت کمیسیون معاف شوند.

حمایت اسنپ از کاربران راننده با معافیت از کمیسیون

به نقل از روابط عمومی اسنپ، این شرکت از ابتدای فعالیتش تاکنون همراهی با افراد دارای معلولیت و افراد با شرایط خاص را یکی از اولویت‌های مسوولیت‌های اجتماعی خود قرار داده است.

در این راستا اسنپ طرح ویژه‌‌ معافیت از کمیسیون را برای افراد دارای معلولیت، جانبازان، ایثارگران و خانواده‌‌ شهدا اجرا کرده است. علاوه بر این، به صورت دوره‌ای گروه‌های مختلف از جمله زنان سرپرست خانوار، بیماران خاص مانند بیماران مبتلا به هموفیلی و ام اس نیز از پرداخت کمیسیون معاف شدند.

link

مطالب مرتبط

خبرها

دومین رویداد نکست‌ شیفت برگزار شد

این رویداد آموزشی توسط دیجی‌نکست و با همراهی دیجی‌کالا به منظور بررسی رابطه تکنولوژی و منابع انسانی برگزار شد و در آن موضوعاتی همچون تاثیر روندهای کلیدی مانند اتوماسیون، هوش…

دیدگاه‌تان را بنویسید

بخش‌های مورد نیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدیدهای هفته

پادکست زوم