اسنوا ونچرز و شرکت فناوری‌های پیشرفته آسیا، تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

اسنوا ونچرز، به‌عنوان بازوی سرمایه‌گذاری گروه انتخاب در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۴ چند تفاهم‌نامه‌ همکاری با شرکت‌های مختلف امضا کرد.

به گزارش ستاد خبری اینوتکس ۲۰۲۴، صندوق سرمایه‌گذاری خطر‌پذیر شرکتی گروه انتخاب در سیزدهمین نمایشگاه اینوتکس با شرکت فناوری‌های پیشرفته آسیا تفاهم‌نامه همکاری امضا کرد. در مراسم امضای تفاهم‌نامه شرکت فناوری پیشرفته آسیا و اسنوا ونچرز، امیر الحاجی، مدیرعامل اسنوا ونچرز گفت: «گروه انتخاب در راستای توسعه زنجیره تامین خود با شرکت‌های مختلفی تفاهم‌نامه همکاری امضا می‌کند و به دنبال بهبود زیست‌بوم نوآوری کشور است. در همین راستا با شرکت فناوری‌های پیشرفته آسیا که مشاور توسعه فناوری سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران است، در اینوتکس امسال تفاهم‌نامه همکاری امضا می‌کنیم.»

مجتبی فدایی، مدیرعامل و رئیس هیئت‌مدیره شرکت فناوری‌های پیشرفته آسیا (ASIAHITECH)، درباره تفاهم‌نامه همکاری با اسنوا ونچرز گفت: «شرکت فناوری‌های پیشرفته آسیا بیش از ۱۵ سال است که به‌عنوان کارگزار نهادهای مختلف سیاست‌گذار در حوزه فناوری مشغول به کار است و به‌عنوان رابط شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور شناخته می‌شود.» فدایی، خاطر نشان کرد که ارتباط و تعامل بین مجموعه‌های صنعتی اهمیت بسیاری دارد و نقش شرکت‌های کارگزار در این ارتباطات پررنگ می‌شود. به گفته مدیرعامل شرکت فناوری‌های پیشرفته آسیا، کارگزاران زبان شرکت‌های بزرگ و شرکت‌های کوچک و متوسط را می فهمند و به زبان شرکت‌های دانش‌بنیان واقف هستند.

فدایی افزود: «ما در شرکت فناوری‌های پیشرفته آسیا، سعی می‌کنیم تعامل شرکت‌ها را افزایش دهیم و با تامین مالی، به کاهش ریسک‌ها کمک کنیم.» مدیرعامل شرکت فناوری‌های پیشرفته آسیا درباره فعالیت‌های این شرکت گفت: «ما کارگزار رسمی ستاد ویژه توسعه فناوری نانو، کارگزار فن بازار منطقه‌ای استان‌اصفهان،  بروکر فناوری شبکه فن بازار ملی ایران و مشاور توسعه فناوری سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران بوده‌ایم و سعی داریم نقش خود را به‌عنوان حلقه توسعه فناوری در اکوسیستم فناوری و نوآوری کشور نشان دهیم.»

به گفته الحاجی، مدیرعامل اسنوا ونچرز، از آن‌جا که تمرکز شرکت فناوری‌های پیشرفته آسیا بر موضوع «خدمات توسعه فناوری به بنگاه‌های صنعتی» است و گروه انتخاب هم بر توسعه فناوری تاکید دارد، همکاری‌هایی میان دو شرکت در اینوتکس ۲۰۲۴ آغاز شده است.

link

مطالب مرتبط

خبرها

دومین رویداد نکست‌ شیفت برگزار شد

این رویداد آموزشی توسط دیجی‌نکست و با همراهی دیجی‌کالا به منظور بررسی رابطه تکنولوژی و منابع انسانی برگزار شد و در آن موضوعاتی همچون تاثیر روندهای کلیدی مانند اتوماسیون، هوش…

دیدگاه‌تان را بنویسید

بخش‌های مورد نیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدیدهای هفته

پادکست زوم