گزارش سال ۱۴۰۲ صرافی تبدیل منتشر شد

فانتوم، شیبا و بیت کوین محبوب‌ترین ارزهای دیجیتال ایرانی‌ها و بیش از ۱۰ میلیون دلار سود بازار اهرم‌دار در صافی تبدیل در سالی که گذشت. دیگر نمی‌توانیم بازار ارز دیجیتال را در ایران یک بازار نوپا و ناشناخته تعریف کنیم. آمارها نشان از این دارد که تعداد کاربران ایرانی بازار کریپتوکارنسی از میانگین جهانی فراتر رفته و ارائه خدمات به این کاربران حرفه‌ای سخت‌تر از همیشه نیز خواهد بود. بیش از ۱ میلیون کاربر در سال ۱۴۰۲ در ۷۴۹ بازار همراه صرافی تبدیل بودند که این رقم تنها بخشی از سرمایه‌گذاری ایرانی‌ها در این بازار نشان می‌دهد. معاملات اهرم‌دار، سبدهای برنده و ربات‌های معامله‌گر محبوب‌ترین خدمات صرافی تبدیل در سالی که گذشت لقب گرفتند.

تبدیل در سالی که گذشت

صرافی تبدیل در سالی که گذشت به عنوان اولین صرافی امکان انجام معاملات اهرم‌دار آن هم به صورت دو طرفه را وارد بازار ایران کرد. اتفاقی که به مرور وارد جریان سایر صافی‌ها نیز شد. مجموع معاملات تبدیل در سال گذشته به ۱٫۴۴ میلیارد دلار رسید که آماری شگفت‌انگیز برای کاربران ایرانی در این حوزه است. بیشترین حجم معاملات روزانه تبدیل ۴۲٫۴ میلیون دلار بود.

۱۲ قدم بزرگ تبدیل در سال ۱۴۰۲

صرافی‌های ارز دیجیتال در ایران برای باقی ماندن در مارکت و رسیدن به شرایط آرمانی، نیاز به گسترش هر روز کیفیت خدمات و بالاتر بردن تنوع آنها دارند. در این بین تیم تبدیل نگاه ویژه‌ای به ارائه خدمات ارزنده و درخور کاربران ایرانی داشته و سعی کرده تا خلاء عدم دسترسی به خدمات صرافی‌های بزرگ خارجی را تا حدالامکان برای ایرانی‌ها پر کند. در سال گذشته، ۱۲ قدم بزرگ در تبدیل در همین راستا برداشته شد.

رونمایی از معاملات اهرم‌دار نکته غافلگیرکننده اول در این پروسه است. کمتر کاربر ایرانی تصور این را داشت که به این زودی معاملات اهرم‌دار آن هم با کیفیت این‌چنینی وارد مارکت ایران شود؛ اتفاقی که تیم تبدیل این مهم را به بهترین شکل ممکن رقم زد. رونمایی از ربات‌های نوسان‌گیر، سبدهای برنده برای هدایت هر چه بهتر کاربران ایرانی و انتشار کتاب راهنمای معاملات بازار ارز دیجیتال را می‌توانیم مهم‌ترین قدم‌های تبدیل در طول سال گذشته بدانیم.

اهرم بازها در تبدیل چه کردند؟

معاملات اهرم‌دار فرصتی عالی‌ست تا کاربران ایرانی بتوانند بدون دغدغه و چالش‌های موجود در صرافی‌های خارجی، برای رسیدن به سودهای بالا حتی با سرمایه کم اقدام نمایند. رونمایی از این خدمات در صرافی تبدیل در سال گذشته نوید این را داشت که احتمالا تا چندی دیگر این دغدغه برای همیشه به فراموشی سپرده خواهد شد. در روند معاملات اهرم‌دار تبدیل بیش از ۱۰ میلیون دلار برای کاربران سود حاصل شد.

شیبا به عنوان محبوب‌ترین ارز معاملات اهرم‌دار و بیت کوین با بیشترین حجم معاملات اهرم‌دار، رکوردداران این بازار در تبدیل بودند.

ربات نوسان‌گیر، بازار ارز دیجیتال آسان می‌شود!

ربات‌ نوسان‌گیر خدمتی تازه‌ است که در همین سال گذشته، تبدیل به عنوان صرافی پیش رو آن را نیز در دسترس کاربران خود قرار داد. فقط کافی است نیم‌نگاهی به سودهای حاصل شده از این ربات‌ها داشته باشید. حتی حرفه‌ای‌ها هم از این کیفیت غافلگیر شدند.

ساخت بیش از ۵۷۰ هزار ربات و سودآوری ۹۷۰ هزار دلاری به وضوح نشان از این دارد که ایرانی‌ها به درک عمیقی از این نحوه معاملات در بازار ارز دیجیتال رسیده‌اند. مضاف بر اینکه ربات‌های نوسان‌گیر از واسط سال ۱۴۰۲ به خدمات تبدیل اضافه شده و تا پایان سال هنوز به سن یک سالگی خود نیز نرسیده بودند. در مجموع در همین چند ماه سود کاربران از ربات‌های نوسان‌گیر تبدیل به بیش از ۱۳ هزار دلار رسید.

از روی دست حرفه‌ای‌های معامله کنید!

سبد برنده دیگر خدمت محبوب صرافی تبدیل بود که مورد توجه کاربران زیادی قرار گرفت. ۱۴٬۳۴۷ بار این سبدها مورد استفاده کاربران قرار گرفتند و در مجموع سود ۲٫۶ میلیارد تومانی نیز از آن حاصل شد. سبدهای برنده تبدیل برای کسانی مناسب است که در انتخاب ارزهای دیجیتال برای خرید سردرگم هستند و یا ترجیح می‌دهند تا از روی دست افراد موفق در این بازار، سبد سرمایه‌گذاری خود را برگزینند.

آموزش یکی از ستون‌های اصلی خدمات تبدیل

صرافی تبدیل با ایده‌های بسیار نو در سال ۱۴۰۲ خدمات آموزش بازار ارز دیجیتال را نیز در دستور کار قرار داد. در طول این سال کاربران می‌توانستند از طرق مختلف آموزش‌های مرتبط با این بازار را در اختیار داشته باشند. ۴ فصل کریپتو با امکان مشاهده مهم‌ترین اخبار هفتگی بازار با بیش از ۹۲ هزار خواننده، طالع‌بینی کریپتو با امکان مشاهده ارزهای محبوب بازار که پتانسیل رشد خوبی دارند، با بیش از ۵۸ هزار خواننده و کتاب الکترونیکی ۲۵ استراتژی معاملاتی ارز دیجیتال با بیش از ۱۲ هزار بار مطالعه، محبوب‌ترین خدمات آموزشی صرافی تبدیل در این سال بودند. برگزاری بیش از ۱۰ وبینار آموزشی و انتشار ۱۸۳ مقاله آموزشی را نیز باید به این خدمات اضافه کنیم.

سخن آخر

۴ ستون اصلی آموزش، کیفیت سرویس، استفاده از ابزارهای نوین معاملاتی و پشتیبانی همدلانه چشم‌انداز صرافی تبدیل در سال جاری هستند. همین حالا هم این صرافی به راحتی امکان فعالیت در سطح بین‌المللی را نیز پیدا کرده و می‌تواند جایگزینی برای آنها باشد. همچنین شما می‌توانید برای آشنایی دقیق‌تر با صرافی تبدیل گزارش سال  ۱۴۰۲ صرافی تبدیل را از طریق این لینک دانلود کنید.

link

مطالب مرتبط

شرکت «ریتون» با هدف پاسخ به نیازهای فناورانه صنعت بیمه آغاز به کار می‌کند

«ریتون» با هدف ارائه راهکارهای جامع، نوین و فناوری‌محور بیمه‌گری و با رویکرد پوشش خلاهای فعلی زیست‌بوم بیمه کشور در حوزه راهکارهای نرم‌افزاری و زیرساختی، فعالیت خود را آغاز کرد.

دیدگاه‌تان را بنویسید

بخش‌های مورد نیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدیدهای هفته

پادکست زوم