تلگرام اکنون ۹۰۰ میلیون کاربر فعال ماهانه دارد

پاول داروف، بنیانگذار تلگرام اعلام کرد که این پیام‌رسان به ۹۰۰ میلیون کاربر ماهانه دست یافته است. به گفته‌ی او نیمی از این کاربران روزانه به تلگرام مراجعه می‌کنند. او همچنین اعلام کرد که تلگرام ششمین اپلیکیشن پردانلود جهان شده است.

به گفته‌ی داروف جریان نقدینگی تلگرام در سه‌ماهه‌ی نخست ۲۰۲۴ مثبت شده و به اعتقاد او این پیام‌رسان امسال سودده می‌شود.

اگر یک کسب‌وکار جریان نقدینگی مثبت داشته باشد، به معنای آن است که دارایی‌های آن شرکت در حال افزایش است، یعنی شرکت کاملا روند صعودی پیدا کرده است.

تلگرام کماکان مستقل است و داروف بیان کرده که این وضعیت باعث می‌شود تا تلگرام بتواند به استقلال خود ادامه دهد و کاربرانش اهمیت بیشتری داشته باشند.

او در پایان پیام خود بیان کرده: «۱۲ سال پیش که توسعه تلگرام را آغاز کردیم معتقد بودیم که مردم بسیار باهوش هستند و آنها همیشه آزادی و کیفیت بالای تلگرام نسبت به محدودیت‌ها و کیفیت متوسط دیگر اپ‌ها را انتخاب می‌کنند. ظاهرا درست فکر می‌کردیم.»

داروف به‌طور کامل مالک تلگرام است، و پیشتر خبر رسید که به این شرکت از سوی سرمایه‌گذاران بالقوه ۳۰ میلیارد دلار پیشنهاد شده است، اما آن‌ها فروش این پلتفرم پیام‌رسانی محبوب را رد کرده‌اند.

link

مطالب مرتبط

اسنپ

اسنپ با همکاری محک در تامین ۱/۵ میلیاردی نمونه‌گیری سلول‌ بنیادی مشارکت کرد

به گزارش روابط عمومی اسنپ کاربران این اپلیکیشن در طرح نیکوکاری «مشارکت در تأمین هزینه‌های نمونه‌گیری از سلول‌های بنیادی» ۳۷۷ هزار و ۴۱۰ مرتبه با امتیازهای اسنپ‌کلاب خود مشارکت کردند…

دیدگاه‌تان را بنویسید

بخش‌های مورد نیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدیدهای هفته

پادکست زوم