سرویس دایرکت‌دبیت نماوا راه‌اندازی شد

سرویس دایرکت‌دبیت یا «تمدید خودکار حق‌ اشتراک» جدیدترین محصولی‌ست که در نماوا فعال شده است؛ تمدید خودکار امکان جدیدی است که به وسیله آن اشتراک کاربر هر ماه به صورت برداشت مستقیم از حساب بانکی تمدید می‌شود.

 

از مزایای سرویس دایرکت‌دبیت می‌توان به پایین‌تر بودن قیمت اشتراک، متصل بودن به بستر امن بانکی کشور،‌ فعال بودن دائمی اشتراک، سهولت در تمدید اشتراک و صرفه‌جویی در زمان و همچنین امکان لغو سرویس در زمان دلخواه توسط کاربر اشاره کرد.

 

سرویس دایرکت‌دبیت نماوا در حال‌حاضر برای ۱۰ بانک فعال است و بنابراین کاربران با حساب‌‌های بانکی متفاوت می‌توانند از این سرویس استفاده کنند و تنها به چند بانک خاص محدود نیستند. همچنین فعال‌سازی این سرویس برای همه کاربران بدون هیچ پیش‌نیازی قابل انجام است؛ یعنی همه کاربران، حتی آن‌هایی که پیش از این اشتراک نماوا نداشته‌اند، می‌توانند بدون هیچ محدودیتی از این سرویس استفاده کنند. در نماوا، این امکان برای کاربر فراهم است که در زمانی که اشتراک عادی دارد، سرویس دایرکت دبیت را هم فعال کند. به این ترتیب، دوره اشتراک دایرکت‌دبیت، پس از پایان یافتن دوره اشتراک عادی، با قیمت فعلی سرویس شروع خواهد شد.

 

link

مطالب مرتبط

خبرها

مصاحبه عمیق در تبلیغات چیست؟ برند شب چگونه از این تکنیک در کمپین اخیر استفاده کرد؟

مصاحبه عمیق در تبلیغات، روشی پژوهشی است که با استفاده از سوالات باز و کاوشی، به درک عمیق‌تری از نگرش‌ها، احساسات و رفتارهای مخاطبان می‌پردازد. این مصاحبه‌ها به صورت فردی…

دیدگاه‌تان را بنویسید

بخش‌های مورد نیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدیدهای هفته

پادکست زوم