برای مشاهده نتایج کلید Enter را بزنید

آسان‌ترین راه کارت‌به‌کارت در اینترنت چیست؟

همه‌چیز درهم‌برهم شده است! مهمان‌ها به زودی از راه می‌رسند، باید پولی را برای کسی که منتظر است، واریز کند؛ یک خرید واجب هم برای مهمانی امشب لازم است. تا اولین خودپرداز بانک بیست دقیقه راه است. اما مهمان‌ها در راه‌اند و همه چیز به هم گره خورده.

 

شما تابه‌حال در چنین شرایطی گرفتار شده‌اید؟ وقت‌هایی که همه کارهای عالم را باید در یک ساعت انجام بدهید! بهترین استراتژی برای موفقیت در چنین شرایط عجیب‌ و غریبی، آمادگی قبلی است. در واقع باید ابزارهای لازم را از قبل مهیا کنید.

 

یکی از ابزارهای پرکاربردی که اینترنت و فین‌تک برای زندگی پرهیاهوی امروز در اختیارمان قرار داده‌اند تا بخش زیادی از کارهای مالی، اعم از پرداختی و واریزی را در عرض چند دقیقه انجام بدهیم، اپلیکیشن‌های پرداخت هستند؛ اپ‌هایی که با آن‌ها می‌توان خرید کرد، قبض پرداخت کرد و کارت‌به‌کارت کرد.

 

اپلیکیشن‌های پرداخت زیادی برای سیستم‌های عامل اندروید و آی‌اُاس وجود دارند، اما بهتر است سراغ آن اپ‌هایی برویم که هم خدمات متنوعی دارند، هم کار با آن‌ها ساده است و هم از مهم‌تر، اعتبار و امنیت بالایی دارند. «سوپراپلیکیشن دیجی‌پی» یکی از همین اپ‌هاست که طرف‌داران زیادی هم دارد.

 

کارت‌به‌کارت با دیجی‌پی، فقط چند ثانیه!

 

اپلیکیشن دیجی‌پی خدمات زیادی را در محیطی ساده و کاربرپسند عرضه می‌کند که یکی از آن‌ها «کارت‌به‌کارت» است. در این روش می‌توانید از کارت بانکی خودتان (کارت مبدا) به کارت بانکی مورد نظرتان (کارت مقصد)، پول واریز کنید.

 

فقط باید اپلیکیشن دیجی‌پی را از استورهای معتبر دانلود و روی گوشی هوشمند نصب کنید. از آن به بعد، هروقت نیاز به کارت‌به‌کارت داشتید، کافی است اپ دیجی‌پی را بازکنید، وارد قسمت «کارت‌به‌کارت» شوید، شماره کارت بانکی خودتان و شماره کارت مقصد را بنویسید، مبلغ موردنظر را مشخص کنید، رمز پویا را وارد کنید و پرداخت را انجام بدهید. همه این‌ها در عرض فقط چندثانیه انجام می‌شوند!

 

کارت‌به‌کارت با دیجی‌پی جذابیت‌های زیادی دارد. برای نمونه:

  • دیجی‌پی قابلیت مدیریت کارت دارد: با این قابلیت می‌توانید برای سرعت‌دادن به فرایند انتقال وجه، شماره کارت‌های خودتان و البته دیگران را ذخیره کنید. یعنی دیگر لازم نیست شماره کارت‌های پرتکرار را هربار وارد کنید، بلکه شماره موردنظرتان را از فهرست انتخاب کرده و واریز را انجام می‌دهید.
  • دیجی‌پی سرعت کارت‌به‌کارت را زیاد می‌کند: به‌جای مراجعه حضوری به خودپرداز بانک، کارت‌به‌کارت را از هرجا که هستید، انجام دهید. اپ‌های پرداختی مثل دیجی‌پی، ساعت‌ها را تبدیل به ثانیه‌ها می‌کنند و زمان زیادی برای انجام کارهای دیگر در اختیارتان می‌گذارند.
  • دیجی‌پی رسید پرداخت هم برای‌تان صادر می‌کند: اگر می‌خواهید رسید واریز را برای طرف مقابل بفرستید، نگران نباشید! بلافاصله بعد از کارت‌به‌کارت، رسید واریز روی صفحه گوشی ظاهر می‌شود. می‌توانید آن را ذخیره کرده و برای طرف مقابل ارسال کنید.

 

حالا بازهم شرایط بالا را مرور کنید. اگر سوپراپلیکیشن دیجی‌پی را نصب کرده باشید، چند ثانیه برای کارت‌به‌کارت وقت می‌گذارید، رسید واریز را ارسال می‌کنید و بعد هم زمان کافی برای انجام سایر کارهای‌تان خواهید داشت. به همین سادگی و جذابیت، خیلی از کارهای مالی را با گوشی هوشمند می‌توان انجام داد.

 

اما چرا می‌گوییم «سوپراپلیکیشن» دیجی‌پی؟! کارت‌به‌کارت تنها قابلیت دیجی‌پی نیست؛ با این اپ، می‌توانید قبض‌ها را پرداخت کنید، شارژ و بسته اینترنت بخرید، کرایه تاکسی و عوارض جاده‌ای و طرح ترافیک بپردازید، به خیریه‌ها کمک کنید، و کلی کارهای دیگر که فقط باید آن را روی گوشی نصب کنید و ببینید. به همین خاطر دیجی‌پی در دسته‌بندی «سوپراپلیکیشن»‌ها قرار می‌گیرد!

 

پس پیشنهاد می‌کنیم شما هم سوپراپلیکیشن دیجی‌پی را از استورهای معتبر برای اندروید و آی‌اُاس دانلود، روی گوشی نصب کنید و به جمع کسانی بپیوندید که به‌جای اتلاف وقت، مدیریت زمان را در دست می‌گیرند و از آن بهترین استفاده‌ها را برای پیشرفت در کار و زندگی می‌کنند.

 

دکتر یحیی تابش، استاد دانشگاه استنفورد
پادکست زوم قسمت بیست‌وسوم؛ گفت‌و‌گو با دکتر یحیی تابش، استاد دانشگاه استنفورد
پادکست زوم قسمت بیست‌ودوم؛ گفت‌و‌گو با امیرحسین فقیهی، مدیرعامل لحظه‌نگار
پادکست زوم قسمت بیست‌ویکم؛ گفت‌و‌گو با سینا مومنی، مدیرعامل یکتانت
پادکست زوم قسمت بیست‌ویکم؛ گفت‌و‌گو با سینا مومنی، مدیرعامل یکتانت
پادکست زوم قسمت بیستم؛ گفت‌و‌گو با علی الیاسی، مدیرعامل ابرآمد
پادکست زوم قسمت نوزدهم؛ گفت‌و‌گو با آرین اوهانیان، برند دیزاینر
پادکست زوم قسمت نوزدهم؛ گفت‌و‌گو با آرین اوهانیان، برند دیزاینر
پادکست زوم قسمت هجدهم؛ گفت‌و‌گو با محمدرضا آقایا، مدیرعامل شرکت باسلام
پادکست زوم سئو 24 رضا شیرازی
پادکست زوم قسمت هفدهم؛ گفت‌و‌گو با رضا شیرازی، مدیرعامل شرکت سئو۲۴
پادکست زوم قسمت شانزدهم؛ گفت‌و‌گو با حمیدرضا احمدی، مدیرعامل شرکت ایوند
پادکست زوم قسمت پانزدهم؛ گفت‌و‌گو با دکتر علیرضا توکلی کاشی، متخصص بازار سرمایه
پادکست زوم تخفیفان
پادکست زوم قسمت چهاردهم؛ گفت‌و‌گو با مدیرعامل تخفیفان
پادکست زوم قسمت سیزدهم؛ گفت‌و‌گو با دکتر سعید باجلان، عضو هیات علمی و متخصص بازار سرمایه
پادکست زوم قسمت دوازدهم؛ گفت‌و‌گو با مدیرعامل سهام‌یاب
پادکست زوم قسمت یازدهم؛ گفت‌و‌گو با مدیران ارشد اجرایی اسنپ‌تریپ
پادکست زوم قسمت دهم؛ گفت‌و‌گو با مدیرعامل میاره
پادکست زوم قسمت نهم؛ گفت‌و‌گو با مدیرعامل ابرآروان
پادکست زوم قسمت هشتم؛ گفت‌و‌گو با مدیرعامل پینکت
پادکست زوم همکاران سیستم
پادکست زوم قسمت هفتم؛ گفت‌و‌گو با مدیرعامل همکاران سیستم
اسنپ فود
پادکست زوم قسمت ششم؛ گفت‌و‌گو با رییس هیات مدیره اسنپ‌فود
پادکست زوم، قسمت پنجم؛ گفت‌و‌گو با مدیرعامل تپسی